میرمحمد جعفریان

مدیر عامل شرکت میکا صنعت آسیا با سال تجربه در زمینه سخت افزار و نرم افزار

شركت مهندسي میکا صنعت آسیا در شهریور ماه سال 1395 جهت تحقیقات و پژوهش، مشاوره، طراحی و ساخت بردهای الکترونیکی و تجهیزات و نرم افزارهای مبتنی بر تکنولوژی IOT، خدمات مشاوره، طراحی و تولید نرم افزارهای خاص تأسيس گرديد.

مأموريت این شرکت، ارائه بهترين پيشنهادات و راه حل ها به کارفرمايان، پيمانکاران و مشاوران در زمینه طراحی و تولید تجهیزات الکترونیکی مبتنی بر تکنولوژی IOT و نرم افزارهای مرتبط با آن در پروژه های خشکی(on-shore) و فراساحلی( off-shore) مبتنی بر روشهای روز دنیا بود.

استفاده از كادر تخصصي و مجرب، امكانات سخت افزاري و نرم افزاري روزآمد، روشهای کاری منسجم و بهره گیری از دیدگاه مدیریتی بنیانگذار و مؤسس این شرکت، آقای مهندس میرمحمد جعفریان، که تجربيات گران سنگی در پروژه‌هاي عظيم ملی داشتند، منجر گرديد که این شرکت از همان ابتدا در سطح استانداردهاي بين‌المللي در پروژه های بزرگ با شرکتهای معتبر داخلی و خارجی فعالیت نماید.

شرکت میکا صنعت آسیا با رویکرد ارائه راه حل به مشتریان، چشم انداز خود را قرار گرفتن در میان طراحان و سازندگان پیشرو در صنایع الکترونیک و نرم‌افزار کشور تعیین نموده است.

اساسی ترین مأموريت این شرکت، ارائه بهترين پيشنهادات و راه حل‌ها به مشتریان در تأمین نیازهای فنی و ارتباط مؤثر با ایشان در ارائه خدمات پس از فروش می‌باشد.

شرکت میکا صنعت آسیا با بهره‌گیری از تجارب ارزشمند بدست آمده از اجرای پروژه‌های فنی بزرگ در صنعت الکترونیک و نرم­افزار و تجارب ارزشمند مدیران و متخصصین خود که سالها در بطن پروژه‌های بزرگ و ملی مشغول خدمت رسانی به این مرز و بوم بوده­اند، توانسته است در مدت زمان کوتاهی برای شرکتها و سازمانهای معتبری همچون وزارت دفاع، صنایع شهید دوران، صا شیراز، سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، شرکت آکام صنعت آسیا، شرکت مکث بین الملل، اداره برق اصفهان، شرکت صقا(صنایع قطعات الکترونیک ایران) و … پروژه های بزرگی را به سرانجام برساند.